Babavuram Kıbrıs KKTC Arkadaşlık
Ücretsiz Üye Ol
Kayıt Ol  |   Kimler Buluştu?  |   Üye Ara  |   Yeni Üyeler  |   Online Üyeler (27)  |   Fotoğraf Oyla
Erkeklerin istedikleri tatlı dil
Neylin ONAY    -    29.04.2013    -    8162 kez okundu

Sevgilinize ya da eşinize yaptığınız birkaç kompliman ile onu daha çok etkileyebilirsiniz. Tabi ki sadece erkekler için değil kadınlar için de geçerli bu. Erkeklerin işi zor. Size dobra dobra belirtiyorum: Biz kadınlar girdiğimiz ortamlarda ve davetlerde bir erkekle flört ederken bolca ilgi görmeye ve iltifat duymaya alışkınız. Erkekler anneleri dışında güzel kadınlardan iltifatlar ve övgü duymaları çok alışkın değiller. Durum böyleyse etkilemek istediğiniz erkeğe vakit kaybetmeden anlamlı sözler söylemelisiniz. Sizi diğer kadınlardan ayıracak ve onun ilgisini çekmeye sağlayacaktır. Ortamı ısıtmak için işte size birkaç öneri...

Çok iyisin

Hoşlandığınız, sevdiğiniz ve etkilemek istediğiniz erkeğe övgülerde bulunun. Spor salonunda, mutfakta ve en önemlisi yatakta ne kadar başarılı olduğundan bahsetmelisiniz. İyi olmak için çalıştıkları işlerde ne kadar başarılı olduklarını duymaya bayılırlar. Bu övgüler kesinlikle işinize yarayacaktır.

Çok etkileyici ve yakışıklısın

Hoşlandığınız erkeğe ne kadar yakışıklı olduğunu söylemek önemlidir. Biraz abartmalısınız. Gözlerine, gülüşüne ve omuzlarına bayıldığınızı söylemelisiniz. Egosunu ve ruhunu okşayın. Bu övgüleri söylerken de beğendiğiniz yerlere dokunarak olaya biraz daha heyecan katarsınız.

Birlikte zaman geçirmeyi seviyorum

“seninle zaman geçirmeyi çok seviyorum” etkilemek istediğiniz erkeğe söylemek, parasından, statüsünden ve dış görünüşünden çok karakterini ve onu o olduğu için sevdiğinizi gösterir.

Harika bir ailen ve arkadaşların var

Kadınlar genelde erkeklerin aileleriyle ve ya arkadaşlarıyla pek anlaşamazlar. Ya annelerini ya da en yakın arkadaşını kıskanırlar, oda paylaşamadıkları için. Siz diplomatik yaklaşın. Aklınızı kullanın. Onun ailesine ve arkadaşlarına ne kadar sevgi ve saygı duyduğunuzu dile getirin. Tatlı dil çok önemli. Bakın dünyalar onun olacaktır.

“Sensiz ne yaparım”

Erkekler onlara ihtiyaç duyduğunu bilmek isterler. Sahiplenme ve koruyucu duyguları yüksektir. İster musluğu ister kavanozu açmak konusunda olsun ona ihtiyaç duyduğunuzu söylemelisiniz. Onsuz yaşayamadığınızı ve ona ihtiyaç duyduğunuzu bu geleneksel yollarla anlatırsanız maço tarafını ortaya çıkarıp egosunu okşarsanız.

Erkek arkadaşınıza ya da eşinize etkilemek istediğinizde bunları söylerseniz şansınız artacak. Size daha çok bağlanacaktır.

Tatlı dilinizi kullanma ümidiyle bol başarılar dilerim!


Yorum Yazın
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Profil & Kullanıcı arama sayfamız güçlendirildi. Daha kolay ve hızlı bir şekilde kriterlerinize göre üye arayabilirsiniz. © Kıbrıs Arkadaşlık Platformu... Babavura, Kıbrıs ağzında "Uğur Böceği" anlamına gelir... © Kıbrıs bariya, kktc partner, arkadaş, eş ve dost bulma sitesi! Kesinlikle seviyeli ve belli bir kaliteyi yakalamaya çalışıyoruz. Sizler de buna dahil olduğunuz için teşekkür ederiz. Süprizlerimiz, hediyelerimiz sürecek! Mutlaka sitemize uğrayın! © Babavuram Hayran Sayfası