Babavuram Kıbrıs KKTC Arkadaşlık
Ücretsiz Üye Ol
Kayıt Ol  |   Kimler Buluştu?  |   Üye Ara  |   Yeni Üyeler  |   Online Üyeler (27)  |   Fotoğraf Oyla
Yaz Aşkı Bulmanın Yolları
Neylin ONAY    -    21.05.2014    -    7327 kez okundu

Deniz, kum, sahil, güneş ve eğlence... Yazın tüm nimetlerinin yanına bir de romantik ve heyecan verici bir yaz aşkı eklemeye ne dersiniz?

Dönemsel olarak başlayan birçok yaz aşkı, uzun ömürlü ve güzel ilişkilere dönüşebiliyor. Bu yazı yalnız geçirmek yerine, yeni bir aşka yelken açmakta fayda var. Bunun için atlamamanız gereken yalnızca birkaç detay var:

İlk olarak; ev ile iş arasında geçen yaşantınızı genişletin. Dışarıya çıkın, eğlenin ve olabildiğince sosyalleşin. Aradığınız aşk evinizin kapısını çalamayacağına göre, onu dışarda aramak daha mantıklı olacaktır.

Gezerken dikkat etmeniz gereken nokta ise doğru yerde olup olmadığınız. Yazın kafe, bar, sahil ve konser alanı gibi mekanlara giderken gözlerinizi dört açın! Mutlaka gözünüze çarpan biri olacaktır. Etkileşimin üzerine gitmeden önce, yaşını tahmin etmeye çalışın. Eğer karşınızdaki insan gözlerini sizden alamıyorsa, artık gülümseme zamanı gelmiştir. Asık suratlı bir görünüm onun geri adım atmasına neden olacaktır. Bir sonraki adımda ise diyalog başlatmaya çalışın.

Yanlışlıkla çarpıp özür dilemeniz iyi bir başlangıç sayılabilir ama bu esnada mutlaka gözlerinin içine bakmalısınız. Eğer size ilgi duymaya başladıysa mutlaka diyaloğu devam ettirmeye çalışacaktır. Birbirinizi tanımanızı sağlayacak bir sohbetten sonra bir daha ne zaman görüşeceğinizi planlamayı unutmayın.

İkinci buluşma güzel bir flörtün başlangıcı olarak görülebilir. Ama öncelikle kendi hislerinizi tartın, daha sonra da onunkileri. Asla en başta bir ciddiyet öngörmeyin ya da onunla sırlarınızı paylaşmaya kalkmayın!

Yorum Yazın
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Profil & Kullanıcı arama sayfamız güçlendirildi. Daha kolay ve hızlı bir şekilde kriterlerinize göre üye arayabilirsiniz. © Kıbrıs Arkadaşlık Platformu... Babavura, Kıbrıs ağzında "Uğur Böceği" anlamına gelir... © Kıbrıs bariya, kktc partner, arkadaş, eş ve dost bulma sitesi! Kesinlikle seviyeli ve belli bir kaliteyi yakalamaya çalışıyoruz. Sizler de buna dahil olduğunuz için teşekkür ederiz. Süprizlerimiz, hediyelerimiz sürecek! Mutlaka sitemize uğrayın! © Babavuram Hayran Sayfası